Mistrzostwa Świata w Stambule: nie wystąpi kontuzjowana Martyna Jancelewicz

2-krotna z rzędu Młodzieżowa Mistrzyni Europy Martyna Jancelewicz (81 kg) z powodu kontuzji nie wystąpi w Mistrzostwach Świata Seniorek w Stambule (9-20 maja). Zastąpi ją Oliwia Toborek.

- Martyna ma problem z okiem, nie chcemy ryzykować. W jej miejsce w wadze 81 kg wystąpi Oliwia Toborek, która jest też cały czas w treningu, niedawno wróciła z campu z Kanady, więc również jest przygotowana – informują trenerzy kadry narodowej kobiet Tomasz Dylak i Kamil Goiński.
 
Wcześniej z powodu kontuzji kolana ze startu wyeliminowana została Sandra Drabik.
 
W piątkowe południe reprezentacja Polski wylatuje na MŚ do Turcji. To pierwsze zawody tej rangi od 3 lat. Tak długa przerwa spowodowana jest pandemią koronarwirusa.
 
W składzie Biało-Czerwonych są: 48 kg Natalia Rok, 54 kg Wiktoria Rogalińska, 57 kg Sandra Kruk, 66 kg Aneta Rygielska, 70 kg Daria Parada, 75 kg Agata Kaczmarska, 81 kg Oliwia Toborek, +81 kg Lidia Fidura.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.